Wybór mleka Enfamil dla dziecka

Mleko Enfamil O-LAC nie zawiera laktozy i jest napisane że jest mlekiem dietetycznym .Czy w zupełności wystarczy i będzie pełnowartościowe ono dla mojego dziecka ? I czym się różni mleko Enfamil O-LAC od Enfamil Premium ?Proszę o odp

to mleko jest pełnowartościowe i różni się tylko tym że nie zawiera laktozy cukru który dzieci często źle trawią i maja kolki i problemy z brzuszkiem.