Wybór odzywki do paznokci przy alergii

Mam alergie na formaldehyd, quaternium15,wodoronatlenki limonenu,mieszanke roztoczy kurzu domowego i tiomersal.Jakis czas mialam problem z paznokciami, dermatolog po wszystkich badaniach stwierdzil ze to jest luszczyca lub onchylioza. Chce zaznaczyc ze przed tym nadmiernie uzywalam odzywki do paznokci z Eveline 8w1 i jestem pewna ze przez to tak dzialo mi sie z paznokciami. Juz jest wszystko ok,ale lamia mi sie paznokcie. Czy jest jakas odzywka ktora mogla bym uzywac a tez by mi nie zaszkodzila?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza dermatologa, po badaniu będzie można zalecić odpowiednie postępowanie.