Wybór protezy ruchomej

Witam, Mam pytanie odnośnie wyboru protezy ruchomej górnej. Mam zachowany jeden ząb 3. Implanty nie wchodzą w grę, jestem po transplantacji 2 narządów i z powodu stosowania immunosupresji ryzyko związane z założeniem implantów jest zbyt duże. Pozostaje mi proteza ruchoma akryl nie jest zbyt komfortowy i estetyczny ostatnio polecono mi acetal. Czy jest to lepsze rozwiązanie i czy w przypadku tak dużych braków w uzębieniu stosuje się acetal.

Witam
Myślę,że wybór protezy acetalowej nie wpłynie na lepszą jakość uzupełnienia protetycznego. W przypadku, gdy zachowany jest tylko jeden ząb, czasami okazuje się,że może on bardziej przeszkadzać niż ułatwiać wykonanie stabilnej, komfortowej protezy i znacznie lepiej sprawuje się wówczas proteza całkowita.