Wybór protezy zębowej

Witam ! Dlaczego lekarz stomatolog proponuje protezę zebową tylko akrylową, mieszkam w małym mieście , może to tylko maximum co może zaproponować ??? Mam pytanie jaka protezka była by najlepsze i wygodna . Dziękuję z góry za odpowiedz.

Witam
Wybór protezy zależy od warunków w jamie ustnej oraz od możliwości finansowych pacjentów. Proteza akrylowa należy do najgorszych propozycji, ale często to jedyne rozwiązanie, jeżeli pacjent nie może mieć zrobionych np. implantów. Proszę poszukać innych gabinetów w okolicy, na pewno znajdą się takie, które oferują szerszy zakres leczenia.