Wybór suplementu Omega Burn 24 na diecie redukcyjnej

Witam, zasnatawiam się nad uzupełnieniem diety redukcyjnej suplementem. Boję się jednak tradycyjnych odżywek, bo różne rzeczy można o nich usłyszeć. Wybrałem suplement Omega Burn 24 (skład zbyt długi do skopiowania, dostępny na Internecie) Czy jest to suplement bezpieczny do co dziennego stosowania jako uzupełnienie diety i ćwiczeń? Czy może wpłynąć jakoś na zdrowie? Pozdrawiam serdecznie

Suplementy diety nie są przez nikogo badanie wiec nikt Panu nie zagwarantuje ani skuteczności, ani bezpieczeństwa. Badania prowadzone przez organizacje konsumenckie pokazują, że spalacze tłuszczu oraz różnego rodzaju pobudzające preparaty przedtrenigowe najczęściej zawierają różne niedozwolone substancje (m.in. pochodne amfetaminy) niewymienione na opakowaniu. Moim zdaniem nie warto stosować tego typu specyfików. Odpowiednia dieta i aktywność fizyczna wystarczą.