Wybór szczepień dla dziecka

Witam, Mam 2 tyg.córeczkę i nie wiem jakim powinnam ją poddac szczepieniom. Poza tymi obowiązkowymi moja młoda pediatra zaleca mi te szczepionki zalecane czyli INFANIX HEXA, ROTARIX, PREVENAR 13, BEXSERO, NEISVAC C, VARLIX. Wszystkie mam podać oczywiście w odpowiednim czasie. Jeżeli np. rotarix są 2 dawki to każda po 300 zł tak mam to rozumieć? Nie wiem co zrobić. Mam syna starszego i nie stosowałam żadnych zalecanych szczepionych wszystkie obowiązkowe i jest zdrowy.Proszę o pomoc.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Wszystkie wymienione szczepienia są szczepieniami dodatkowymi, ale zalecanymi. Decyzja należy jednak do Pani. O szczegółach proszę porozmawiać z lekarzem pediatrą.