Wybór wszywki dla osoby uzależnionej od alkoholu

zdecydowalem sie zaszyc..ale chcialbym wiedziec czy jest wiele rodzaji tabletek do wszycia i ktora ewentualnie jest najlepsza tzn..najskuteczniejsza w dzialaniu i najdluzej oraz najmniej szkodliwa dlaorganizmu nawet jak kompletnie nic nie pije? oraz czy to prawda ze istnieją tez zastrzyki zamiast tabletki(wszywki) i co jest lepsze? Prosze o pomoc!! Pozdrawiam Krzysztof

Witam, rozumiem, że już się Pan zdecydował, jednak warto się zastanowić dlaczego ma Pan nie pić na zasadzie strachu. Zawsze szuka się szybszego rozwiązania to charakterystyczne dla uzależnienia, dlatego wydaje się że wszywka to dobre rozwiązanie, jednak warto przemyśleć tą decyzje i zdecydować się na leczenie w Poradni Leczenia Uzależnień, również gdy jednak zdecyduje się Pan zaszyć. Do Poradni Leczenia Uzależnień nie potrzebuje Pan skierowania, dzwoni Pan i prosi o zapisanie do specjalisty psychoterapii uzależnień na wizytę terapia w takiej poradni jest bezpłatna w ramach NFZ, może Pan także zgłosić się prywatnie do specjalisty psychoterapii uzależnienia(odpłatnie). Pozdrawiam serdecznie.