Wybroczyny po zabiegu zamykania naczynek

5 dni temu byłam na zabiegu IPL zamykania naczynek. Cera po zabiegu wyglądała całkiem dobrze, ale następnego dnia pojawiły się na twarzy drobne podskórne wybroczyny, taki jakby niewielkie krwiste siniaki. Czy to normalne? Moja twarz wygląda tera zdecydowanie gorzej niż przed zabiegiem.

Proszę skontaktować się z osobą wykonującą zabieg, a do tego czasu może Pani w celu złagodzenia problemu stosować żel z arniką.