Wybrzuszenie jajnika przy biodrze

Witam.! Pytanie kieruję do ginekologa. Mam 20 lat. Jestem dziewicą, miesiączki mam w miarę regularne. Martwi mnie to że przy prawym biodrze wybrzusza mi się jajnik, on tak wybrzuszy się okiem tego nie widać ale jak się ręką dotknie to czuć to. To się tak delikatnie rusza i się chowa i tak co jakiś czas jest, najgorzej to jest tak z rana i w nocy lecz mnie to nie boli wcale nie wiem czy mam się tym martwić? nie zgłaszałam się z tym problemem do ginekologa. Miesiączki mam bolesne

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.