Wybrzuszenie na szyi 2 lata po operacji tarczycy

Witam.Dwa lata temu przeszłam operacje tarczycy z powodu wola guzowatego, zostawiono mi kikuty obu płatów.Niedawno zauważyłam że zwiększyła mi się objetość szyi, z przodu widoczne jest "wybrzuszenie".czy to możliwe że wole odrasta?.Dodam , że w mojej rodzinie, częste są choroby tarczycy z nowotworami złosliwymi włącznie.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Sądzę, że konieczne jest wykonanie USG. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.