Wybrzuszenie przepukliny pachwinowej po pracy fizycznej

Witam mam problem z przpuklina pachwinowa prawa przez ok 3 miesiecy wciaz mi wychodzila pracowalem fizycznie chowala sie po odpoczynku jednak od ponad miesiaca wciaz albo robi sie wybrzuszenie i mnie boli albo boli mnie w prawym boku mam uczucie jakby zaczela sie blokowac biore wciaz nospe czy te fakty swiadcza ze ona sie blokuje i trzeba ja operowac jaknajszybciej boje sie zabiegu wiec prosze o odpowiedz

Proszę udać się do chirurga celem otrzymania skierowania na zabieg operacyjny

Z wyrazami szacunku
dr n.med.Marek Rodzeń
specjalista chirurg

Dr n. med. Marek RodzeĹ

Szanowny Panie, Ze względu na młody wiek i duże prawdopodobieństwo powiększania się przepukliny z następową możliwością jej uwięźnięcia, gorąco namawiam na zabieg operacyjny - jest bezpieczny, krótki. Takie zabiegi przeprowadza się w systemie chirurgii jednego dnia - pobyt w szpitalu 1 doba. Właściwie może Pan po takim zabiegu wrócić do czynności zawodowych w ciągu kilku dni. Zatem, proszę zgłosić się do chirurga. Pozdrawiam serdecznie, Wojciech Kawiorski