Wybuch agresji u 25-latka

Witam,mam 25lat i jestem bardzo nerwowy,wybuchowy,agresywny nawet najmniejsza blachostka potrafi mnie ostro wyprowadzić z równowagi!to wszystko odbija sie na moich znajomych,dziewczynie...co radzicie?

Witam,
Skoro ta sytuacja z Pana wybuchowością Panu przeszkadza to ja Panu proponuję psychoterapię..Jak bym to rozumiała w Pana sytuacji - jako proces kilku spotkań z terapeutą podczas których to Pan będzie ( dzięki zadawanym pytaniom) odkrywał co powoduje Pana ataki złości. jaki był kontekst sytuacji Pana złości. Na przykład bywa ta,k że złość nie pochodzi z sytuacji tam gdzie się ujawniła np. wcześniej zdenerwował Pana szef ale przy nim zmobilizował Pan swoja całą kontrolę i kiedy spotyka się Pan z dziewczyną - i jest to relacja, w której czuje się Pan bezpiecznie - "wypuszcza Pan swoją złość - pewnie już w ataku furii a nie złości. Dodam jeszcze ze zwlekając z decyzją odnośnie psychoterapii naraża się Pan na utrwalenie swojego postępowania. Serdecznie pozdrawiam, Dorota Szykulska-Paprocka