Wybuchy agresji i złości

Witam, mam probelm z nerwami. jak w większości przypadków, szybko wybucham agresja, nie potrafie się opanować. potem załuje. meczy to wszytkich. wiem ze główna przyczyna jest zmeczenie ale mimo wszystko zawsze bylam nadpobudliwa nerwowa. chciałabym to zmienić przede wsyztkim dla meza i siebie. nie mam mozliwsci pojsc teraz do polskiego psychologa a chiałabym jak najszybciej się poprawić. czy sa jakies ziolowe tabletki, nieszkodliwe oczywiście...

Witam serdecznie,
Jedną z prostszych metod kontrolowania złości jest metoda OOPP (odejdź z miejsca, w którym pojawiła się złość, oddychaj, pomyśl i dopiero powiedz).
Warto także na bieżąco redukować napięcie nerwowe poprzez aktywność fizyczną i/lub treningi relaksacyjne (na przykład trening autogenny Schultza). Aby wzmocnić układ nerwowy możesz brać magnez z witaminą B6.
Pozdrawiam