Wybuchy gniewu u 27-latki

Jak cos jest nie po mojej mysli, wybucham gniewem, nie raz nawet w blachych sytuacjach. Bardzo szybko mozna wyprowadzic mnie z rownowagi. Zawsze mowie podniesionym glosem narzucajacym moje zdanie. Jak sobie z tym radzic, chcialabym byc bardziej opanowana.

Dzień dobry,

Proszę znaleźć w swojej okolicy psychoterapeutę i udać się na konsultację, która być może zakończy się wspólną decyzją o podjęciu leczenia.