Wybuchy gorąca, duszności i bóle w klatce piersiowej oraz przepuklina rozworu przełykowego

WITAM! MAM 35 LAT CZĘSTO WYBUCHY GORĄCA TAK ŻE AŻ MI SŁABO DO TEGO DRŻENIA WEWNĘTRZNE WATOWATE NOGI BÓLE W KLATCE PIERSIOWEJ DUSZNOŚCI KOŁATANIA SERCA OGÓLNIE ZLE SIĘ CZUJE TAK ŻE CZĘSTO PRZESZKADZA MI TO NORMALNIE FUNKCJONOWAĆ DODAM ŻE CHORUJĘ NA PRZEPUKLINĘ ROZWORU PRZEŁYKU ALERGIE I JEST PODEJRZENIE ASTMY.PROSZĘ O PORADĘ .DZĘKUJE I POZDRAWIAM:)

Witam! Pani dolegliwości z całą pewnością wymagają przeprowadzenia dokładnej diagnostyki. Przede wszystkim należy ocenić funkcję tarczycy (TSH, fT3, fT4) oraz ocenić zapis ekg i przeprowadzić dokładne badanie kliniczne. Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego który pokieruje całością postępowania.