Wybuchy złości u nieśmiałej osoby

Dzień dobry, jestem osobą która raczej nie zwraca innym uwagi, ale ostatnio zauważyłam ,że potrafię wybuchnąć z byle powodu. Jest mi potem troche wstyd,ale nie znam tak naprawdę powodu tego. W pracy ostatnio wybuchłam na koleżankę, która jest raczej osobą ugodową. Zwróciła mi uwagę niby w żartach,a ze mnie wyszło to samoistnie.

Witaj. Proponuję skorzystać z pomocy coacha lub terapeuty w celu odbycia treningu interpersonalnego :) Bardzo przydatne i praktyczne umiejętności można nabrać przy takich sesjach. Specjaliści są różni i różnie się cenią - warto więc zbadać rynek i opinię :) Ja również świadczę usługi takiego rodzaju (również) na terenie Wrocławia :)

Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego!
http://psychopedagog.eu
http://facebook.com/gabinetdawidkk/

Ciche i nieśmiałe osoby też przeżywają różne emocje, tylko że nie wyrażają ich wprost. Niewyrażone emocje nie znikają, lecz kumulują się w organizmie, i w najmniej oczekiwanym momencie następuje wybuch. Proszę spróbować nie dusić w sobie emocji, lecz o nich mówić, wtedy na bieżąco będzie Pani "oczyszczać atmosferę" i wybuchy nie będą miały miejsca. Pozdrawiam i życzę powodzenia!