Wybudzanie dziecka po odłożeniu do łóżeczka

Witam. Mój synek 8-miesięczny, którego usypiam na rękach wybudza się od razu po odłożeniu do łóżeczka.Budzi się z płaczem i od razu wstaje w łóżeczku. Nie można go uspokoić nawet kołysaniem. Próbowałam usypiać go w łóżeczku ale on nie chce nawet leżeć co nie oznacza , że nie jest śpiący.Po obudzeniu staram sie go nie brać na ręce tylko uspokajać w łóżeczku spiewajac kolysanki, głaszcząc ale on nawet nie chce leżeć za kazdym razem natychmiast staje .5 zebow juz wyszlo a kolejnych narazie niewidac

to jest typowy objaw przy odkładaniu. Lepiej położyć się koło niego przy łóżeczku podać rękę żeby zasypiał i budził sie w tym samym miejscu a tak zasypia u mamy na rękach a budzi nie tam gdzie zasypiał. i jest przerażony. ,