Wybudzanie w nocy z płaczem u 18-miesięcznego dziecka

Witam! moja 18 dziecko caly czas budzi sie po nocach z placzem. spi w swoim luzeczku od urodzenia i caly czas sie budzi po nocach po 3-4 razy juz nie wiem co mam robic gdyz zamierzam tez wrucic do pracy a po takich nocach obawiam sie ze bedzie bardzo ciezko.Dlaczego moje dziecko tak sie budzi i nie chce spac?Przez caly dzien spi tylko godz i caly czas jest aktywne i pelne energii.Wedlug pediatry to przez zabki i kazala dac lek dla dzieci przeciw bulowy. Zele do dziasel tez prubowalam i nic.

Magdalena StusiĹska

Szanowna Pani, być może to faktycznie ząbkowanie- i po prostu trzeba dzielnie przeczekać ten okres.