Wybudzanie ze snu i przerwy w oddychaniu u 1,5-rocznego dziecka

Witam. Mam 1,5 roczna córeczkę która bardzo często budzi sie w nocy, nierzadko z płaczem. Zaobserwowałam ze czasami ma przerwy w oddychaniu i po chwili sie budzi z płaczem taki jakby bezdech. Czy warto to skonsultować ze specjalista? Jeśli tak to jakim?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie z dzieckiem do lekarza pediatry. Po wstepnym badaniu bedzie mozna okreslic konieczność dalszej diagnostyki.