Wybudzanie ze snu u dziecka

Witam! własnie rozmawialam z 3 pediatrami i każdy mówił że poprostu tak ma... dostałam wczoraj czopki uspokajające Vibrucol i wczoraj dałam pierwszy raz i "tylko" 5 razy wstawałam i tylko raz chciał jeść. a 4 niewiadomo czemu.... od czworaj tez uczę go usypiać bez kolysania jak nie placze to nie ruszam a w tle leci muzyka poważna (Mozart, Betowen) i moze jak sie wyciszy to bedzie lepiej bo narazie suktkuje :)

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Dziecko może budzić się w ciągu nocy i nie jest to związane z chorobą.