Wybudzanie ze snu w nocy u dziecka

Kubus ma określone swoje godziny snu w dzień jak i w nocy. W dzień zasypia około 10 i potrafi spać 2,5 godziny. później zasypia około 16 i śpi 2 godzinki. Kladziemy go spac około 21 i tu zaczyna sie problem jego pierwszy sen trwa około 2 godziny a póżnioej pobudka co 20,30 minut i tak do godziny 6 w tym czasie sporo pije albo pokołysze go troszke i zasypia znowu na 20,30 minut. dzieje sie tak od 2 miesiecy. Dodam tylko ze przestał pic mleko modyfikowane i nie chce jeśc żadnych kaszek

Lek. Tomasz Budlewski

Aby moc cos powiedziec konieczne poznanie chociażby wieku dziecka. proponuję udać się do lekarza pediatry, nawet samemu aby nie zabierać dziecka do prawdopodobnie infekcji lub udać się do poradni dzieci zdrowych, która najczęściej wykonuje szczepienia. Po badaniu będzie mozna określić odpowiednie dalsze postępowanie.