Wybudzenie po narkozie

Czy moja córka może nie wybudzić się po narkozie? Moja córcia będzie miała w poniedziałek (tj.04.08.14) zabieg usunięcia wszystkich 3 migdałów ponieważ są b. przerośnięte ma 13 lat boje się że nie wybudzi się po narkozie do żylnej ! Nie wyobrażam sobie życia bez niej:(

Nie powinna Pani myśleć w ten sposób. Jeżeli córka jest zdrowa w sensie ogólnym, to ryzyko związane ze znieczuleniem wynosi zaledwie 1 promil. Czyli może Pani spać spokojnie.

Witam!
Proszę pani, anestezjolog zawsze się stara, żeby znieczulenie pani córka przeszła możliwie jak najmniej stresująco dla niej, ale czy nic się nie stanie podczas zabiegu tego żaden anestezjolog pani nie zapewni, ale przy tak prostym zabiegu o wybudzenie raczej byłbym spokojny. Bardziej martwiłbym się o wymioty i dolegliwości bólowe.
Pozdrawiam.