Wychodzenie górnych trójek przy ząbkowaniu

moj synek urodzil sie 2 lipca 2014r.od kilku dni placze chyba zaczyna zabkowac .czy to mozliwe ze najpierw wychodza mu gorne trojki.szioslo jest napuchniete i twarde

Aleksander Ropielewski

Jest jeszcze za wcześnie na pojawienie się górnych siekaczy. Przyczyny należy upatrywać gdzie indziej. Bez możliwości oceny jamy ustnej i badania przedmiotowego nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Sugeruję kontakt z dentystą.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski