Wychowywanie dziecka chorego na ADHD

Jak radzić sobie z dzieckiem chorym na ADHD jak mu tłumaczyć ?.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, Szanowna Pani, ADHD to ciężka choroba, która wymaga od Pani wytrwałości i cierpliwości. Pomocny może okazać sie psycholog i spotkania z rodzicami innych dzieci z ta choroba. Zachęcam do czytania artykułów dostępnych na tym portalu. Pozdrawiam.

Warto być pod stała opieką psychologa dziecięcego w ośrodku zajmującym się terapią dzieci z tym zaburzeniem lub przynajmniej pod opieka Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Pani mieście. Zachęcam do umówienia sie na spotkanie, w którym zyska Pani interesujące Panią informacje, skorzysta ze wsparcia, psychoedukacji, ewentualnie psychoterapii.