Wycięcia jajowodów i ból w czasie owulacji

Witam,przeszłam wycięcie jajowodu w lutym br.nie odczuwałam większych dolegliwości z tego powodu poza małymi bólami w czasie owulacji.tydzień temu miałam wypadek samochodowy,nic mi sie nie stało ale odczuwam ból w podbrzuszu i ćmienie.Moje pytanie jest następujące :czy mogło dojść do jakiejś komplikacji po zabiegu i dlatego mam te bóle?

Trudno mi określić czy coś patologicznego dzieje się w zakresie jamy brzusznej bez bezpośredniego badania. Nie ma Pani innego wyjścia tylko trzeba zgłosić się na badanie kontrolne do prowadzącego ginekologa. On po badaniu wyjaśni zapewne czym są spowodowane obecne dolegliwości, jaki stan jest obecny narządów płciowych (zapewne będzie konieczne wykonanie kontrolnego badania USG przezpochwowego). Może pod wpływem przebytego zabiegu doszło do rozregulowania gospodarki hormonami płciowymi i z tego powodu występują te dolegliwości. Wszystko wyjaśni ginekolog po badaniu.