Wycięcie fałdu podczas artroskopii

Miałam gdzies z 2 lata temu artroskopie kolana. Podobno był jakis fałd i wycięli to co mi się tam "podwinęło" i blokowało zginanie kolana.Boli mnie nadal kolano,byłam juz u ortopedy tego co mi robił oraz u innego. Miałam robiony rezonans magnetyczny nic takiego nie wyszło,ale mnie nadal boli kolano. Za każdym zgięciem, wyprostowaniem mi ono strzela.Ból jest niesamowity i jeszcze jak siedze na lekcji 45min to mi promieniuje na udo i od spodu i musze wstać pochodzić chwile..

Jeśli nie ma nic w rezonansie i nic poza fałdem nie było w artroskopii, to raczej należy zwrócić się do rehabilitanta. Staw rzepkowo-udowy potrafi dość długo boleć.