Wycięcie pieprzyka u 50-latki

Witam serdecznie!! Miałam wycięty pieprzyk, który w krótkim czasie zaczął się zmieniać: troszkę powiększył się i zaczął "piąć się" w górę; zrobi się półokrągły. Trwało to ok. 3-ch miesięcy. Pewnego razu, nie wiem sama, czy go zawadziłam, co właściwie się stało: poleciała krew. Już jestem po zabiegu, oto wynik: verruca seborrhoica pigmentosa - elektroexcisio. Weszłam z wynikiem do lekarza - zmiana jest łagodna, wszystko jest dobrze. Czy tak jest w istocie? Co dalej?

Witam,

Miała Pani przeprowadzone leczenie w prawidłowy sposób, więc także trzeba wierzyć swojemu lekarzowi. Tak jak Panią zapewnił zmiana jest łagodna - tak wskazuje wynik histopatologiczny, brodawka łojotokowa, jednakże niech Pani sprawdzi , czy na wyniku jest napisane, że zmiana została wycięta w całości.

pozdrawiam

Marek Paul