Wycięcie przydatków, torbiel jajnika i wynik badań

25.01zabieg operacyjny, wycięcie prawych przydatków 29.02 wynik torbiel jajnika prawego-clear cell carcinoa (g3) partim carcinoma endometriale 22.03 radykalizacja n.r.+siec wieksza, wyrostek, węzły chłonne 5.04 wynik narządy bez zmian chorobowych 28.04 -23.08 chemia carboplatyna i taxol pT1aNOMOG3(I st.) RTG klatki, TK jamy brzusznej i miednicy mniejszej, USG piersi i mammografa ok, marker CA125 - 7,3 - Czy mam szansę na całkowite wyleczenie? lekarze mówili że tak bo został wyciety w 1 st.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W badaniu histopatologicznym tkanek guza istotna jest ocena stopnia zróżnicowania histologicznego, tak zwane G (G1, G2, G3), ze względu na jego znaczenie rokownicze oraz wpływ na wybór leczenia. W tym przypadku był to stopień 3 czyli najbardziej zaawansowany, co jednak nie oznacza iż nie ma możliwości pełnego i całkowitego wyleczenia.