Wycięcie torbieli jajnika lewego

Witam, mam 25 lat, 2 miesiące temu przeszłam operacje wycięcia torbieli jajnik lewego (gruczolakotorbielak śluzowy), usunięty został także jajnik i jajowód z lewej strony. od 3 dni z pawej strony pomiędzy biodrem a żebrami wyczuwam gule w brzuchu, jakby "rurke,twarde jelito"bardziej z boku, w dalszej odległości od środka brzucha, nic mnie nie boli nie mam innych objawów. Dodam że w poniedziałek bylam na kontroli u ginekologa i na usg wszystko wyszło w porządku.

Trudno mi napisać czym jest ta zmiana, o czym może świadczyć ta zmiana bez bezpośredniego badania. Najlepiej w tej sprawie byłoby skonsultować się z chirurgiem ogólnym, wykonać ewentualnie badanie USG jamy brzusznej. O wszystkim zadecyduje lekarz po bezpośrednim badaniu.