Wycięcie zmiany a szczepionka

Jak szybko mogę mieć zabieg wycięcia zmiany na plecach przy znieczuleniu mijscowym jeśli zaszczepie sie dzis pierwsza dawka tradycyjnej szczepionki?

Lek. Krzysztof Szmyt

Jeśli ma Pani na myśli szczepienie przeciwko WZW B to musi Pani odbyć pełen cykl szczepienia 3 dawkami (druga dawka za miesiąc i trzecia w 6 miesiącu po pierwszej dawce). Jeżeli chodzi o inne szczepienia to proszę o kolejne pytanie, które sprecyzuje Nam o jakim szczepieniu mówimy.