Wycięcie zmiany barwnikowej ze skóry oraz Spitz naevus

Miałam wyciętą zmianę całkowicie gładką i płaską, czerwono-brązową z dolnej części pleców (za młodu wiele razy oparzonych słońcem). Wynik badania Spitz naevus. Mam 30 lat, piegi, blond włosy i jasną cerę. Z tego co wyczytałam Spitz naevus dotyczy dzieci, bardzo rzadko dorosłych, jest guzkowate, występuje na twarzy i klatce piersiowej. Nic się nie pokrywa z moją zmianą... Jak wykluczyć czerniaka?

Czerniak został wykluczony ponieważ rozpoznanie jest postawione! Można skonsultować ten wynik u p.prof. Nasierowskiej , która jest autorytetem w tych sprawach , ale wtedy należy przyjść do mnie na Mokotowską15 do PFESO z preparatami(bloczki i szkiełka) na wizytę i ja wyślę to do P.Profesor do MSWiA , zbigniew żurawski , tel.rej 223314140