Wycięcie zmiany w piersi i wynik badania histopatologicznego

2 lata temu stwierdzono u mnie tłuszczaka w piersi lewej.Rok później inny lekarz stwierdził, że to fibroadenoma.W kwietniu br. miałam biopsje-wynik- fibroadenoma 20 mm. W czerwcu lekarz badał pierś i wyczuwał guzek. Operacje wycięcia miałam 13 sierpnia. Przed operacją chirurg nie wyczuwał już guzka.Nie zrobiono USG. Lekarz wyciął "coś." Bada.histopatologiczne wykazało,że to adenosis nodularis 50x35x10mm. Dziś mam ranę na 40mm i powikłania w postaci krwiaka i nic nie rozumiem z tego?Pomyłka?? :(

To mogą byc zmiany wynikające z temperamentu patologa, to trudno nazwać pomyłka, w całości to jest spójne postepowanie, może szkoda, że zmiany nie wycieto w kwietniu. A krwiaki jako powikłanie się zdarzają