Wyciek koloru brązowego z piersi

witam mam po uciśnieciu w prawej piersi wyciek koloru brązowego a w lewej codziennie jest na sutku biała brzydko pachnąca lepka wydzielina koloru białego nie wyczuwam guzów miesiączki bardzo obfite ze skrzepami 6 lat temu miałam zaśniad częściowo graniasty ale po tym mam synka

Małgorzata Panek

Piersi powinien zbadać lekarz. Proszę udać się do ginekologa.
Pozdrawiam