Wyciek mleka z piersi

witam co moze oznaczac wyciek z 2 piersi-mleka? dodam,ze mam 2 dzieci w wieku 6 i 12lat,sama mam 29 lat dziekuje
29 LAT ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Wyciek z obu piersi może być spowodowany podwyższonym poziomem prolaktyny. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Proszę udać się do specjalisty ginekologa, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym.