Wyciek płynu z piersi po augumentacji biustu

Witam. Jestem prawie 4 tygodnie po augumentacji biustu, tydzień temu konieczne było drenowanie obu piersi ponieważ zostało w nich krew. W środę zdjęto mi cześć szwów w jednej, wczoraj wieczorem po kapieli z jeden piersi zaczął wyciekac płyn bez zapach taki pomarańczowo różowy, trwało to pięć minut po czym ustapilo zupelnie. Pierś nie jest za bardzo bolesna, ani nie puchnie cały czas biorę dalacin c. Czy powinnam się przejmowapi. Mój lekarz wjechał na dwa tyg. I stwierdził że pomoc mi nie może...

Prawdopodobnie doszło do samoczynnego zdrenowania. Jeżeli nie ma wykładników ogólnych zapalenia (złe samopoczucie, ból, obrzęk, zaczerwienienie) nie powinno wzbudzać to niepokoju. Jeżeli jest inaczej, proszę rozważyć pobranie wydzieliny na posiew.