Wyciek płynu z rany po laparoskopii

Witam, jestem po laparoskopii. Mam pytanie odnośnie ran. Nie mam już szwów. Czyszczę rany dwa razy dziennie szarym mydłem, następnie odkażam octeniseptem i zaklejam jałowymi plastrami. W pępku pojawiły się żółte fragmenty, nie jest to chyba ropa, kiedy czyszczę nie da się ich usunąć, z rany nic nie wycieka, nie jest czerwona wokół. Czy to normalny proces gojenia?

Myślę, że raczej nic niepokojącego się nie dzieje, ale bez bezpośredniego zbadania nie odpowiem konkretnie na to pytanie. W razie wątpliwości proszę udać się na kontrolę do swoje go lekarza, który usuwał szwy pooperacyjne.

Proszę koniecznie udać się do operatora!!! Ja za mało wiem o przebiegu operacji , abym mógł się wypowiedzieć autorytatywnie!!! zż