Wyciek ropy po ekstrakcji dolnego zęba

Jestem po ekstrakcji dolnej szóstki 7 m-cy temu ,przy naciskaniu dziasła wychodzi ropa.Prześwietlałam miesiąc temu stomatolog powiedziała że nic nie zostało dała antybiotyk dalej to samo,proszę o poradę

Dzień dobry. Opisuje Pani bardzo niepokojący objaw. Tak długi wyciek ropy z rany poekstrakcyjnej czasem oznacza, że nastąpiło przewlekłe zapalenie kości tzw. osteomyelitis. To schorzenie wymaga długiej kuracji antybiotykowej. Serdecznie pozdrawiam Urszula Jarosz