Wyciek spermy z prezerwatywy

Witam,czy sperma jak była w tym 'Woreczku'(na koncu prezerwatywy)zsuneła się z 1 cm to mogło dojść do wycieku??
ponad rok temu

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Istnieje prawdopodobieństwo wycieku lecz jest ono bardzo małe. Proszę pamiętać że stosowanie prezerwatywy nie jest metodą w 100% skuteczną. Polecam zrobić test ciążowy ( w przypadku opóźniania się miesiączki) 14 dni po "ryzykownym stosunku" dla pewności. Pozdrawiam