Wyciek spermy z prezerwatywy i normalny okres a możliwość ciąży

witam. jest pewna rzecz ktora mnie martwi i mam nadzieje ze uzyskam na nia odpowiedz. mielismy wpadke z partnerem, zawartosc prezerwatywy "wyciekla". jak twierdzil caly kondom byl w jego sluzie. mialo to miejsce 16 grudnia. ja jednak ok 25 grudnia dostalam okres. teraz miesiaczki nie mam 11 dzien,ale bylam w podrozy tydzien temu i bylam w stresie jak ostatnio gdy lecialam okresu nie mialam ponad miesiac. czy ew. ciaza po odbyciu miesiaczki po wpadce jest mozliwa?

Małgorzata Panek

Po dwóch tygodniach od zapłodnienia występuje czasem krwawienie związane z zagnieżdżeniem się zarodka. Proszę wykonać test ciążowy i w razie wyniku pozytywnego udać się do ginekologa.
Pozdrawiam