Wyciek z jednej piersi u 32-latki

Witam mam takie pytanie mam wyciek z jednej piersi bardzo przypominający mleko...miałam robione badania na tarczyce prolaktyne wszystkie wyniki mam w normie w ciąży nie jestem i nigdy nie przyjmowała hormonów usg piersi również jest ok. Wiec czym to moze Być spowodowane?

Pani stanem hormonalnym i może nie mieć żadnego podłoża patologicznego. Czasem tak się zdarza, jeżeli wszystko zostało wykluczone.