Wyciek z piersi 18 miesięcy po urodzeniu dziecka

Witam nie wiem co sie dzieje nie dawno zobaczyłam przy badaniu piersi ze z lewego sutka wycieka mi jakby mleko z woda synka urodzila 18miesiecy temu a karmilam go z piersi tylko tydzien w szpitalu, byłam u ginekologa zbadał mnie i powiedział ze czasami siarka moze wyciekac nie uspokoiła mnie ta wiadomosc i chciałam sie spytac czy faktycznie to moze byc to co powiedzial ginekolog czy w czyms innym tkwi problem?:/

Witam. Wyciek z piersi może świadczyć o wahaniach poziomu hormonów, niekiedy pojawia się jednak również w chorobach nowotworowych w związku z czym sugeruję wykonanie usg sutka.