Zapytaj lekarza

1 , 0 2 3 , 1 5 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Wyciek z piersi a stosowanie leku Citalopram

Witam. Mam 39 lat i od 5 lat biorę citalopram 20 mg od 1,5 roku pol tabletki co drugi dzień.Od jakiegoś tygodnia zauwazylam wyciek wydzieliny z obu piersi (kolor mleko plus żółty) przy naciśnięciu.Przyznał ze ok 8 lat temu miałam podobnie ,nie mogłam wtedy zajc w ciąże z powodu jak się okazało po badaniu braku owulacji.Co ro może znaczyć czy to może być z tego powodu czy ze stresu....
KOBIETA, 39 LAT ponad rok temu

Jak wykonać test owulacyjny?

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam! Opisane zmiany mogą być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi. Wskazana jest wizyta u specjalisty ginekologa.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy