Wyciek z piersi od 5 lat

Witam mam 27 lat i od nie calych 5 lat mam wyciek z prawej piersi. Przed zabiegiem mialam wyciek zielonkawy , a teraz mam wyciek krwisty, lekarze caly czas odsylaja na badania usg a to za 3 misiace zrobi pani a to za pol roku a zwlaszcza ze mam jeszcze male dzieci i troche sie boje. Prosze o odp

Wskazane USG-ewentualnie posiew wydzieliny z piersi lub badanie cytologiczne wydzieliny, oraz konsultacja w poradni chorób piersi.