Wyciek z piersi po zakończeniu karmienia

Witam, 19 miesiecy temu urodzilam córke ktora karmilam do skonczenia 6,5 miesiaca czyli nie karmie jakis rok. Od tego czasu caly czas wyciek z piersi( raz mniejszy, raz wiekszy) szczegolnie z prawej ktora przewaznie karmilam bo dziecko lewej nie chcialo ale z lewej tez sie zdaza choc w mniejszej ilosci. Biore tabletki antykoncepcyjne Microgynon 21 jakies 7 miesiecy i mialam krwawienie z odstawienia a ponadno zabezpieczamy sie prezerwatywa wiec mysle ze ciaza wykluczona, co mam zrobic?

Szanowna Pani!

Ciążę rzeczywiście można raczej wykluczyć.Należałoby zrobić USG piersi oraz poziom prolaktyny we krwi.

Z poważaniem
Katarzyna Lewicka