Wycieki z obu piersi u 55-letniej kobiety

Witam Mam 55 lat i od kiedy pamiętam cały czas mam wycieki z obu piersi,wszystkie badania ,które robiłam nic nie wykazały.W obu piersiach po ucisnięciu wycieka ciecz jak mleko,a z innych "dziurek"ciecz lepka koloru jakby niebiesko-zielona.Piersi są równe,nie mam żadnych innych objawów.Mając 41 lat urodziłam dziecko i przez pewien czas było ok,ale wszystko wróciło,dodatkowo dodam że bardzo się pocę.Proszę o pomoc

Poza wykonaniem USG piersi i oznaczeniu poziomu prolaktyny pozostaje obserwacja. Rozumiem, że w badaniach tych wszytko jest w normie.