Zapytaj lekarza

1 , 0 2 2 , 3 9 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Wycięte znamię Bowena z nogi oraz przeszczep skóry z uda

Witam serdecznie, Mój tato kilka miesięcy temu miał wycięte znamię Bowena z nogi oraz robiony był przeszczep skóry z uda. Rana niestety nie chce sie goić, i wygląda na rozszerzającą się, poszarzała, przypominającą problemy z "grzybicą". Proszę o porady co robić z tą raną, niestety lekarz lekceważy temat. Jak długo może goić się taka rana? Czy takie "zachowanie" skóry jest naturalne? Będę wdzięczna za wszelką pomoc.
MĘŻCZYZNA, 55 LAT ponad rok temu

Profilaktyka grzybicy

Grzybica to powszechna choroba. Atakuje różne części ciała. Jak można jej zapobiec? Na ten temat wypowiada się ekspert - lek. medycyny estetycznej Agnieszka Bańka-Wrona.

Witam. Należałoby zgłosić się do chirurga, który będzie w stanie ocenić ranę i powie, co z nią dalej. Objawy, które Pani podaje są niepokojące i mogą świadczyć o zakażeniu lub niedokrwieniu przeszczepu i wymagają oceny chirurgicznej rany. Pozdrawiam.

0

Nie jestem w stanie nic poradzić nie widząc rany!!! Proszę może zmienić chirurga? zż

Specjalista chirurgii onkologicznej i chirurgii ogólnej. Posiada doświadczenie w diagnozowaniu i wycinaniu zmian skórnych oraz leczeniu czerniaka. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Klinice Nowotworów Tkanek Miękkich, Kości i Czerniaka Skóry w Centrum Onkologii w Warszawie
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy