Wycinanie zropniałego kaszaka a powiększone węzły chłonne

Z tylu głowy za uchem pojawił mi się guzek na około 1 cm. Boli, swędzi, poszłam do lekarza i powiedzial ze mam powiększony węzeł chłonny. Dzisiaj pojawiła sie na nim podłużna czerwona kreska - jakby ktoś doslownie przejechał jakiś nożykiem. Czy to normalne? Teraz juz nie boli tylko swędzi.Dodam jeszcze, ze 2 miesiące temu na ramieniu po tej samej stronie miałam wycinanego zropnialego kaszaka...

Proszę udać się koniecznie do chirurga! Ja na odległość i bez zbadania Pani nic nie jestem w stanie powiedzieć autorytatywnie! pozdrawiam , zż