Wyczerpanie psychiczne i fizyczne po zmaganiach z nerwicą lękową

Od 2 miesięcy zmagam się z nerwica lękowa. Jestem na lekach od psychiatry. Rano przyjmuje 30mg Paroxetine, w ciagu ciągu dnia lorazepam w razie ataku paniki i na sen zimovane. Nie wiem czy z tej choroby mozna się wyleczyć ale czuje że nieraz nie dam rady dłużej walczyc. Jestem wyczerpana psychicznie i fizycznie. Proszę o radę

Proszę Pani,

Farmakoterapia to tylko jeden ze sposobów. Proszę spróbować psychoterapii. Psychoterapia, jest czymś najlepszym, co możemy mieć w swoim życiu. mówię to na własnym przykładzie. Psychoterapia znacząco zmienia funkcjonowanie i pozwoli Pani na polepszenie jakości życia.
Serdeczne pozdrowienia
Tomasz Furgalski