Wyczucie zgrubienia w piersi

Witam.bylam na usg piersi poltora miesiaca temu.Wykryto u mnie jedynie torbiel 5mm w lewej piersi.Obecnie wyczuwam guzek/zgrubienie w lewym dole pachowym.boje się ze to moga byc przerzuty.czy to mozliwe ze mogl rozwinac sie rak piersi skoro badanie mialam poltora miesiaca temu i tylko wykryto torbiel.dodam ze jestem przed miesiaczką.dziekuje za odpowiedz

Chyba już Pani odpowiadałem , że torbiel nie jest nowotworem i nie daje przerzutów , a nowotwór piersi z przerzutami do pachy nie rozwija się w 6 tygodni , proszę udać się do ginekologa , zż