Wyczułam guzek w piersi - czy to może być rak?

Witam,

mam 29 lat, od pewnego czasu w lewej piersi wyczuwam guza - czasem się zmniejsza. Od czasu do czasu z tej piersi wycieka mi coś żółtego - co to jest?

Proszę o odpowiedź bo dołuję się, że to jest rak.

29 LAT ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Bardzo dziękujemy za zadanie pytania.

Wykryte w piersi zmiany, mogą być zmianami fizjologicznymi, niegroźnymi dla zdrowia.
Nie można wykluczyć, że jest to oznaka poważniejszej choroby.
Należy wykonać badanie USG piersi, oraz skonsultować wynik z lekarzem ginekologiem.

Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.

Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl